с. Ходосівка, Київська обл. Гібридна СЕС 20 кВт на базі Deye SUN-10K-SG04LP3 у паралельному режимі. З залученням мікроінверторів.

Ходосівка, розташована в Київській області, є прекрасним місцем для проживання та встановлення гібридної сонячної електростанції (СЕС). Однак, затінення від дерев може ускладнити процес встановлення СЕС. Наші партнери Microinverter і Solarwind systems розробили та впровадили ефективне рішення для гібридної СЕС потужністю 20 кВт на базі двох інверторів Deye SUN-10K-SG04LP3 у паралельному режимі, щоб забезпечити максимальну продуктивність СЕС незалежно від стану сонячної погоди та затінення від дерев.

Детальніше, наші партнери розробили та встановили мікроінвертори, що дозволили збільшити продуктивність СЕС та покращити її ефективність. Мікроінвертори забезпечують незалежний контроль кожного сонячного модуля, що дозволяє СЕС функціонувати при мінімальних втратах енергії навіть при присутності затінення від дерев.

Гібридна сонячна електростанція (СЕС), яка зібрана на основі двох інверторів Deye SUN-10K-SG04LP3 в паралельному режимі, має сумарну потужність 20 кВт на три фази. Це означає, що СЕС може забезпечити достатньо енергії для опалення, освітлення та інших електричних потреб у будинку.

Для забезпечення резервного живлення, було встановлено сторедж (батарейну шафу) на чотири акумуляторні батареї DOVSHE Block (літій – LiFePO4) 48V, 112 А*год з загальною ємністю 20 кВт. Це дозволяє забезпечити неперервне живлення у разі відключення головної мережі або випадку низької сонячної активності.

Ця гібридна СЕС є досить ефективним та енергоефективним джерелом енергії, яке забезпечує стійку та безперебійну роботу електроустановок. Більш того, за рахунок використання акумуляторів, можна значно знизити залежність від електричних мереж та збільшити економію грошей на оплаті електроенергії.

Зважаючи на все вищевказане, гібридна сонячна електростанція (СЕС) з використанням інверторів Deye SUN-10K-SG04LP3 у паралельному режимі та мікроінверторів виявилась ефективним рішенням для вирішення проблеми затінення від дерев на прикладі проекту в Ходосівці, Київській області.

Ця інноваційна технологія забезпечує зменшення втрат енергії та забезпечує максимальну продуктивність СЕС навіть при затіненні від дерев. Більше того, гібридна СЕС є екологічно чистим та енергоефективним джерелом енергії, що дозволяє заощадити значну кількість грошей на оплаті електроенергії та сприяє збереженню довкілля.

Тому, якщо ви розглядаєте можливість встановлення гібридної СЕС, зв’яжіться з нашими партнерами, які допоможуть вам розробити та впровадити оптимальне рішення з урахуванням всіх ваших потреб та вимог. Насолоджуйтесь ефективним та енергозберігаючим джерелом енергії від DEYE та збережіть природу для майбутніх поколінь.

 

 

Зв’язатися з нами⇒

 

Офіційні представники Компанії Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd на території України.

Контакти

вул. Ризька, 73-Г, Київ, Україна

Замовити зворотній дзвінок