Сонячні електростанції для підприємств на компенсацію власного споживання

Проблематика.

Зменшення комунальних тарифів не передбачається і, враховуючи постійне подорожчання, установка власної сонячної електростанції стає перспективою розвитку будь-якого підприємства.

Зростання тарифів призводить до збільшення собівартості виготовлення продукції. Щоб конкурувати, можна зменшити витрати законним шляхом.

Для кого це буде корисним?

Станції підходять для будь-якого підприємства, котре споживає електроенергію. Це можуть бути:

 • Виробництво та промисловість
 • Станції технічного осбслуговування та автомийки
 • Автомобільні заправні станції
 • Магазини та продуктові кіоски
 • Складські приміщення
 • Фермерські господарства 
 • Бізнес центри, офіси

 

Станція для компенсації власного споживання (в подальшому Мережева станція) не потребує узгодження проекту чи ліцензій та розглядається як внутрішня схема підприємства.

Вироблена електроенергія витрачається виключно на власні потреби, а заощаджені кошти можна розглядати, як додатковий прибуток, який не оподатковується.

 

Скільки потрібно встановити сонячних панелей?

Не обов’язково повністю перекривати власні потреби. Ви частково заміщуєте власне споживання і це вже вигідно. Відомо, що сонячні електростанції максимально ефективно працюють влітку, а взимку генерація на низькому рівні.

Коли сонячні панелі працюють, вироблена ними електроенергія іде на заміщення Мережі. В разі, якщо генерації не достатньо (в зимовий період, в нічний час або похмуру погоду), невистачаюча потужність надходить з Мережі.

Таким чином, вони працюють разом, доповнюючи один одного. Все, що виробить Ваша сонячна електростанція буде використано і, в результаті, ви заплатите менше постачальнику електроенергії.

На скільки менше будете платить?

З великою точністю можна розрахувати кількість згенерованої електроенергії. Маючи статистичні дані погодних умов, характеристики інверторного обладнання та панелей, можна порахувати кількість кіловат-годин енергії.  Термін окупності вкладених інвестицій зазвичай складає від 3 до 6 років.

З чого складається сонячна електростанція для власного споживання?

Подібні рішення найпростіші та найдешевші, бо вони не містять акумуляторних батарей.

Розрахунок, проектування та монтаж максимально простий і зрозумілий. Панелі не потребують особливого обслуговування, а ефект відчутний вже на наступний розрахунковий період.

Мережеві або on-grid-станції складаються:

 • Мережевий Інвертор Deye – перетворювач напруги. Він змінює напругу постійного струму від сонячної панелі в змінний струм.
 • Фотомодулі – сонячна панель, що складається з фотокристалічних елементів, котрі розміщені в алюмінієвому корпусі.
 • Обмежувач генерації –  пристрій, котрий запобігає перетіканням надлишків в Мережу.

Також до складу входить допоміжне обладнання, включаючи кабельні лінії та кабелеукладачі, автоматику захисту, кріпильні матеріали тощо.

Як довго пропрацює станція?

Зниження виробітку сучасних фотомодулів оцінюють в 17% за 25 років (хоча ресурс роботи модулів значно більший). Це значить, що після служби 25 років, їх продуктивність зменшується лише на 17%. Ресурс якісного інвертора становить 15 років і більше. Металоконструкції можуть бути з алюмінію, котрому відводять 30 років терміну експлуатації, або оцинкованого заліза з меншим терміном в 25 років.

Чи потребує обслуговування сонячна електростанція?

Оскільки мережева станція не містить акумуляторів, то в ній немає елементів, що потребують періодичного обслуговування та заміни. Протягом всього свого терміну експлуатації сонячна електростанція, як і будь-яка інша електроустановка, потребує лише ревізії надійності контактних з’єднань.

Ці ревізії залежать від типу кабелів і проводяться орієнтовно раз на рік. Ви матимете доступ до віддаленого моніторингу і можете спостерігати за продуктивністю.

Сучасні інвертори дозволяють не лише бачити поточний стан та генерацію, але й накопичувати інформацію. Дані аналізуються, по ним створюються прогнози генерації.

Чи потрібно чистити панелі від снігу?

Очищувати панелі можна, якщо є доступ для обслуговування. Якщо батареї на недоступній висоті, і сніг не можливо зчистити, то турбуватись не потрібно. По перше, в сонячну погоду панелі нагріються і сніг починає танути. По друге, в похмуру погоду генерація на низькому рівні, тому ви втрачаєте не багато. Врешті решт, основний період максимальної ефективності з весни по осінь. Саме в цей час електростанція приносить найбільшу користь.

Чи потребує станція проекту?

В залежності від типу підприємства, роботи можуть проводитись за проектом або за проектним рішенням. В будь-якому випадку, досліджується подобове та погодинне споживання електроенергії та однолінійна схема. Для аналізу тимчасово встановлюється пристрій, котрий збирає інформацію.

Як замовити сонячну електростанцію?

Необхідно зв’язатися з нашим спеціалістом, він уточнить основні параметри.

 1. Оцінюється вартість по параметрам, котрі отримуються з опитувального листа.

Для попередніх розрахунків  потрібно знати помісячне споживання електроенергії та вартість роздрібного тарифу. Також треба знати площу даху, тип покрівлі, орієнтир відносно півдня та кут нахилу.

2. Виїзд на об’єкт з подальшим детальним оглядом.

На об’єкті підлягають дослідженням дах, стан покрівельних та несучих матеріалів. Також необхідно оглянути шляхи кабельних вводів та електрощитову. Ця інформація дозволяє скласти точну специфікацію та оцінити складність монтажних робіт.

3. Складання комерційної пропозиції.

Вартість залежить від декількох чинників. По перше, на неї впливає висота даху. Висотні роботи передбачають залучення кранів чи іншої техніки подачі фотомодулів. Від типу покрівлі залежить час виконання робіт. Наприклад, покрівлі з плоским дахом будувати швидше та простіше, хоча вони потребують встановлення додаткового баласту для несучих металоконструкцій.

Переваги роботи з нами.

 • Звернувшись до нас, ви отримаєте вигідні умови співпраці, оскільки наша компанія є професійним партнером з установки сонячних електростанцій Deye. 
 • Наші спеціалісти мають великий досвід роботи з різними дахами та висотами. 
 • Як офіційний представник виробника інверторів Deye, ми гарантуємо вигідні ціни та офіційну гарантію не лише на окремі частини установки, але й на весь комплекс робіт. З нашими продуктами ви можете бути впевнені, що сонячна електростанція працює так, як потрібно і приносить прибутки вашій компанії.
 • Ми працюємо з перевіреним обладнанням і використовуємо лише кращі зразки. Наші станції потребують найменшого обслуговування та мають максимальні терміни експлуатації. Ви швидко повернете інвестиції і отримаєте максимальний прибуток.
 • Використовуючи індивідуальний підхід, ми пропонуємо унікальні рішення, котрі максимально враховують всі побажання та потреби клієнта.
 • Ми також надаємо послуги модернізації побудованих станцій та здійснюємо пост-гарантійне обслуговування. Свої об’єкти забезпечуємо сервісом та здійснюємо ремонт обладнання.
 • Ми забезпечуємо телефонну підтримку та консультації для обслуговуючого персоналу. При необхідності, проводимо навчання та тренінги.

Залиште заявку, щоб отримати безкоштовну консультацію. Також будемо раді зустрічі в нашому офісі за адресою вул. Ризька 73г.

Замовити дзвінок фахівця

  Офіційні представники Компанії Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd на території України.

  Контакти

  вул. Ризька, 73-Г, Київ, Україна

  Замовити зворотній дзвінок