Гібридна сонячна електростанція Deye SUN-12K/3-10-5(баластна система кріплення сонячних панелей) с. Бобриця, Київська область.

Враховуючи нестабільне енергопостачання, особливо в умовах військових конфліктів, клієнт звернувся до Deye Ukraine з проханням про розробку та будівництво Гібридної сонячної електростанції. Відома своєю експертністю та підходом до інноваційних рішень, Deye Ukraine взяла на себе завдання забезпечити клієнта стабільним та незалежним джерелом енергії. Команда Deye Ukraine провела всі необхідні розрахунки, вивчила особливості об’єкту та врахувала потреби клієнта. Після детального аналізу, було розроблено і узгоджено проект Гібридної сонячної електростанції Deye SUN-12K/3-10-5, що відповідає всім вимогам та враховує можливі варіації енергетичних потреб у різних ситуаціях.

Основною перевагою Гібридної сонячної електростанції Deye SUN-12K/3-10-5 є її здатність забезпечити стабільне живлення з максимальною потужністю 12 кВт. Ця система здатна виробляти електроенергію, яка задовольнить потреби вашого господарства. Гарантований об’єм живлення 10 кВт/год дозволить вам використовувати всі ваші електроприлади та технології без обмежень. Саме зараз Ви маєте можливість придбати Гібридну сонячну електростанцію Deye SUN-12K/3-10-5 та забезпечити незалежність свого господарства від зовнішніх енергетичних джерел. Купівля цієї системи – це інвестиція в стабільне та надійне електропостачання на багато років вперед. Однією з ключових переваг є доступність Гібридної сонячної електростанції Deye SUN-12K/3-10-5. Вона створена так, щоб бути підходящою для різних сімейних бюджетів, дозволяючи кожному забезпечити себе стабільним та незалежним енергопостачанням.

Купівля Гібридної сонячної електростанції Deye SUN-12K/3-10-5 супроводжується гарантією тривалістю 48 місяців. Ця гарантія є доказом високої якості та надійності продукту. Ви можете бути впевнені в тому, що ваша інвестиція захищена на довгий період часу.

Команда професіоналів з монтажу сонячних електростанцій DEYEUKRAINE INSTALLER забезпечили  швидкий та якісний монтаж системи. Ви зможете насолоджуватися всіма перевагами незалежного енергопостачання в найкоротший термін.

Гібридна сонячна електростанція Deye SUN-12K/3-10-5 – це шлях до незалежності від міської мережі та стабільного енергопостачання для вашого господарства. Забезпечте собі стабільність та спокій, вклавши в майбутнє з довірою в цей продукт. Доступна вартість, гарантія якості та широкі можливості роблять її ідеальним вибором для кожного, хто цінує незалежність та ефективність енергоспоживання.

В склад СЕС Deye SUN-12K/3-10-5 входить:

Гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3-EU 12kW, 3Ф, 48V 1шт⇒

Акумуляторна батарея Deye SE-G5.1Pro LiFePO4 2 шт⇒

Шафа для АБ 1300*600*300 (замовляється індивідуально)

Захисна автоматика для 3 фазного гібридного інвертора⇒

Сонячні батареї 420 Вт (СБ-420) ВСТАНОВЛЕНІ НА БАЛАСТНУ СИСТЕМУ КРІПЛЕНЬ⇒

*додатково ряд допоміжних комплектуючих

Замовити розрахунок Власної СЕС⇒

Офіційні представники Компанії Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd на території України.

Контакти

вул. Ризька, 73-Г, Київ, Україна

Замовити зворотній дзвінок