Інвертор з функцією підмішування

Функція підмішування (або функція взаємодії з мережею) є однією з ключових особливостей гібридних інверторів. Ця функція дозволяє гібридному інвертору працювати в двох режимах: автономному режимі (з використанням сонячної енергії та збереженням надлишкової енергії у батареї) та підключеному до електричної мережі режимі.

У режимі підключення до електричної мережі, коли сонячна енергія виробляється більше, ніж споживається в приміщенні, гібридний інвертор може направляти надлишкову енергію у мережу. Це означає, що ви можете використовувати сонячну енергію для живлення пристроїв у вашому будинку або офісі, а надлишкову енергію перенаправляти у громадську електричну мережу. Таким чином, ви можете заощаджувати на рахунках за електроенергію або навіть отримувати компенсацію за вироблену сонячну енергію.

У разі, якщо споживання енергії перевищує її вироблення, гібридний інвертор може автоматично комутувати до режиму автономної роботи, використовуючи накопичену енергію у батареї. Це дозволяє вам продовжити використання електроенергії навіть тоді, коли сонячна енергія не виробляється, наприклад, вночі або в хмарну погоду. Таким чином, функція підмішування забезпечує безперебійне живлення пристроїв, навіть у випадку перебоїв у постачанні електроенергії.

Функція підмішування гібридного інвертора дозволяє оптимізувати використання сонячної енергії та забезпечити ефективне живлення пристроїв, знижуючи залежність від електричної мережі і зберігаючи надлишкову енергію для подальшого використання. Це сприяє економії коштів на електроенергії, зменшенню викидів вуглецю та поліпшенню стійкості електромережі.

Офіційні представники Компанії Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd на території України.

Контакти

вул. Ризька, 73-Г, Київ, Україна

Замовити зворотній дзвінок